Back to all posts

Köpeğinizin Sağlığını Önemseyen Bir Billboard

Nis 24, 2019 / by Vitamin Agency / In Genel / Etiketler:, , , , , / Leave a comment

Purina, köpeklere idrar tahliliyle ayaküstü sağlık kontrolü yapmak için kolları sıvadı.

Köpeğinizin sağlığını önemseyen bir billboard

Fransa’da yaşayan 1 milyonu aşkın evcil köpek, sahipleri tarafından yıllık doktor kontrolüne götürülmüyor. Bu, kendilerini ifade edebilmek ve sıkıntılarını dışavurmak için insanlara kıyasla çok daha elverişsiz bir konumda olan hayvanlar için büyük sıkıntılarla sonuçlanabilecek bir ihmalkârlık.

Nestlé’nin hayvan ürünleri markası Purina, Fransa’daki yeni billboard’uyla köpeklere ayaküstü sağlık kontrolü yaparak, düzenli veteriner kontrolünün önemine dikkat çektiği bir açıkhava kampanyası hazırladı.

İçerdiği feromonlarla köpekleri kendisine çeken billboard, köpeklerin idrarını tahlil ederek, onlara özel Purina mamaları önermenin yanı sıra dört farklı sağlık sorununu da teşhis edebiliyor: diyabet, böbrek sorunları, idrar yolları iltihabı ve kolesterol.

Fransa’daki mühendislik okullarını çatısı altında toplayan Yncrea’nın, veteriner kliğini VetParis7 işbirlğinde, iki yılı aşkın çalışmalarının ürünü olan billboard’un bir sokak veterineri görevi gördüğü StreetVet kampanyası reklam ajansı McCann Paris imzası taşıyor.

 

 

KÜNYE

  • Reklamveren: Purina
  • Reklam Ajansı: McCann Paris

Your comment

Back to all posts