Back to all posts

Efsane Partileri ve Showlarıyla Dünyaca Ünlü SkyBar Beyrut’un Yeni Gece Kulübü Sky Kyrenia Şimdi Kaya Palazzo Girne’de!

Tem 19, 2018 / by Vitamin Agency / In Genel / Leave a comment

Ortadoğu’nun Ünlü Gece Kulübü Skybar Beirut’un Yeni Markası SKY KYRENIA!

Kaya Palazzo Resort & Casino Girne bünyesinde kapılarını açan Beyrut’un efsane partileri ve şovlarıyla ünlü Skybar Beirut’un, yeni gece kulübü SKY KYRENIA,  muhteşem ve eğlence dolu hafta sonu programıyla konuklarıyla buluştu.

13 Temmuz Cuma akşamı kapılarını misafirlerine açan Sky Kyrenia, Kıbrıs gece hayatının nabzını tutmaya başladı.

Süperstar’lı Şov!

14 Temmuz Cumartesi gecesi sahne alan Ajda Pekkan,  Kaya Palazzo Girne konserinde şarkılarıyla hem coştu hem de seyirciyi coşturdu. Bir buçuk saate yakın sahnede kalan Süperstar sahne şovu ve repartuvarıyla gönüllere taht kurdu.

Cemiyet Hayatının Tanınmış İsimleri…

Kaya Holding Yönetim Kurulu Başkanı Burak Kaya ve Yönetim Kurulu Üyesi Doruk Kaya’nın ev sahipliğini yaptığı açılış gecesine cemiyet hayatının tanınmış isimleri katıldı.

SkyBar Kyrenia Kıbrıs’ın gece hayatına yeni bir soluk getirdi.

Beyrut’un tartışmasız en orijinal gece kulübü olan Skybar Beirut,  gece hayatındaki tecrübesini Kaya Palazzo Girne’ye taşıdı.  SkyBar Beirut ile Kaya Palazzo’nun aynı çatı altında buluşmasında büyük rol oynayan Vitamin Marketing Services, yaptığı “experience marketing” ile Sky Kyrenia’nın büyük açılışında Türkiye’nin tanınmış isimlerine göz kamaştırıcı ve akıllardan silinmeyecek bir hafta sonu deneyimi yaşattı.

Your comment

Back to all posts